OGŁOSZENIE

MANCHESTER UNITED "WOMAN"

Dzisiejsze szaliki opublikuje z myślą o żeńskiej części ....
tzw. kibickach....
oto szalik zespołu MANCHESTER UNITED...
wersja dla kobiet....


oraz zbliżenie na różowe logo...


Mogłoby się wydawać, że to głównie mężczyźni są fanami piłki nożnej i to oni kibicują z zapałem na tegorocznych mistrzostwach Europy. Przeprowadzone przez MasterCard badania pokazują jednak, że aż 40% kobiet ogląda mecze wraz ze swoimi partnerami.
Na stadionach, w strefach kibica i pubach można zobaczyć wiele pięknych pań w towarzystwie swych mężczyzn, ale są też i takie, które rozgrywkom przyglądają się w damskim gronie. Potrafią one dopingować swoją drużynę równie głośno i żarliwie jak mężczyźni.
Kobiety mogłyby oczywiście pójść w tym czasie na zakupy, czy spotkać się na ploteczki z koleżankami. Dają się ponieść piłkarskim emocjom i dołączają do grona kibiców sprawiając, że to one są tą piękniejsza częścią trybun.
Wielu mężczyzn cieszy fakt posiadania przy sobie swojej piękniejszej połówki. Cześć z nich podchodzi jednak do kwestii "kibicek" dość sceptycznie. Obawiają się, że zamiast spokojnie wypić piwko z kolegami i obejrzeć mecz, będą musieli wciąż odpowiadać na pytania typu: a co to jest spalony? długo jeszcze? czy kochasz mnie nadal?

Penulis : Unknown ~ Sebuah blog yang menyediakan berbagai macam informasi

Artikel MANCHESTER UNITED "WOMAN" ini dipublish oleh Unknown pada hari poniedziałek, 25 lutego 2013. Semoga artikel ini dapat bermanfaat.Terimakasih atas kunjungan Anda silahkan tinggalkan komentar.sudah ada 0 komentar: di postingan MANCHESTER UNITED "WOMAN"
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz