OGŁOSZENIE

WEST HAM UNITED

Dzisiejsze dwa szaliki to moje nowe nabytki...
i wracamy do ligi angielskiej bo trochę...
została zapomniana....
na początek WEST HAM UNITED....


oraz zbliżenie na logo zespołu....


Został założony w Londynie w 1895 pod nazwą Thames Ironworks Football Club, gdyż działał przy hucie żelaza obok Tamizy. The Hammers w 1896 dołączyli do Ligi Londynu, a dwa lata później przystąpili do zawodowej Southern League Second Division. Ze względu na zmianę przepisów, w myśl których klub nie mógł być związany z żadną firmą, 5 lipca 1900 zespół ze wschodniego Londynu przekształcił się w West Ham United FC. West Ham United od 1904 roku rozgrywa swoje spotkania na stadionie Boleyn Ground, który może pomieścić 35,647 osób. Klub formalnie istnieje od 1900 roku, ale w rzeczywistości funkcjonuje od 1895 roku, kiedy występował pod szyldem Thames Ironworks F.C., który powstał na pozostałościach zbankrutowanego klubu Old Castle Swifts F.C. (założonego w 1892r.)
Grupa kibiców-chuliganów tego klubu, Inter City Firm, była jedną z najbrutalniejszych w Londynie i całej Anglii. Nazwę swą obrała od pociągów Inter City, którymi podróżowali za swoją drużyną. Jednym z przywódców grupy był Cass Pennant autor kilku książek dotyczących angielskich chuliganów, była grupa chuliganów stała się również inspiracją dla reżyserów filmowych dzięki czemu powstał film Green Street Hooligans. W 2011 roku zespół zajmując ostatnie 20.miejsce w lidze spadł do Championship. Rok później po wygranych barażach z Blackpool powrócili do Barclays Premier League.

Penulis : Unknown ~ Sebuah blog yang menyediakan berbagai macam informasi

Artikel WEST HAM UNITED ini dipublish oleh Unknown pada hari środa, 6 marca 2013. Semoga artikel ini dapat bermanfaat.Terimakasih atas kunjungan Anda silahkan tinggalkan komentar.sudah ada 0 komentar: di postingan WEST HAM UNITED
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz