OGŁOSZENIE

POLSKA2

                               Kolejnym szalikiem również będzie reprezentacyjny szalik POLSKI...
z tą jednak różnicą że z sponsorowany przez TYSKIE...
z Mistrzostw Europy 2008 roku....


oraz zbliżenie na logo ....Do mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii reprezentacja Polski zakwalifikowała się, zajmując pierwsze miejsce w eliminacyjnej grupie A, w której wyprzedziła m.in. Portugalię. W turnieju trafiła do grupy B, gdzie w pierwszym meczu przegrała 0:2 z Niemcami. W drugim spotkaniu zremisowała 1:1 z gospodarzem Austrią, a gola strzelił Roger Guerreiro. W ostatnim meczu grupowym Polska poniosła porażkę 0:1 z Chorwacją. Zajmując ostatnie miejsce w grupie z jednym punktem na koncie, odpadła z dalszej rywalizacji.Kadrę reprezentacji Polski na mistrzostwa w Austrii i Szwajcarii Leo Beenhakker ogłosił 28 maja 2008 roku na specjalnie zwołanej konferencji. Znalazło się w niej 23 zawodników – 14 z klubów zagranicznych i 9 z drużyn polskich. Powołania nie dostał m.in. Radosław Matusiak, który w reprezentacji zadebiutował za kadencji Holendra i w latach 2006–2008 regularnie grał w spotkaniach kadry narodowej, w których strzelił siedem goli. W reprezentacji znalazł się za to Roger Guerreiro, który polskie obywatelstwo otrzymał 17 kwietnia 2008 roku.
5 czerwca na jednym z treningów Jakubowi Błaszczykowskiemu odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego. Badania wykazały, że nie będzie mógł trenować i rozgrywać meczów przez kilka tygodni. W tej sytuacji w jego miejsce desygnowany został Łukasz Piszczek, przebywający wraz z narzeczoną na wakacjach na greckiej wyspie Rodos. Selekcjoner Leo Beenhakker przyznał, że miał zamiar w meczu z Niemcami wystawić Błaszczykowskiego w podstawowym składzie.
6 czerwca na jednym z treningów Tomasz Kuszczak podczas interwencji upadł na ziemię i stłukł sobie mięsień pośladka. Trafił do szpitala na badania rezonansem magnetycznym. Kontuzja okazała się poważniejsza niż początkowo przypuszczano. Lekarze kliniki w Graz poinformowali, że bramkarz został wykluczony z treningów na dwa do trzech tygodni, dlatego w jego miejsce został powołany Wojciech Kowalewski z Korony Kielce.

Penulis : Unknown ~ Sebuah blog yang menyediakan berbagai macam informasi

Artikel POLSKA2 ini dipublish oleh Unknown pada hari czwartek, 21 lutego 2013. Semoga artikel ini dapat bermanfaat.Terimakasih atas kunjungan Anda silahkan tinggalkan komentar.sudah ada 0 komentar: di postingan POLSKA2
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz